veiklos nuoma

veiklos nuoma
veiklos nuoma statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Nuomos rūšis, kai perduodant turtą nuomininkui neperduodama didžioji dalis rizikos ir naudos, susijusios su turto nuosavybe. atitikmenys: angl. operating lease šaltinis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. gegužės 14 d. įsakymas Nr. 1K-176 „Dėl viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės 19-ojo standarto patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 57-2162)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • operating lease — veiklos nuoma statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Nuomos rūšis, kai perduodant turtą nuomininkui neperduodama didžioji dalis rizikos ir naudos, susijusios su turto nuosavybe. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • prekių pirkimas — statusas Aprobuotas sritis finansinės paramos administravimas ir kontrolė apibrėžtis Pirkimas, kurio dalykas yra prekės, jų nuoma, finansinė ar veiklos nuoma, numatant tas prekes įsigyti ar to nenumatant, taip pat perkamų prekių pristatymo,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • procurement of supplies — prekių pirkimas statusas Aprobuotas sritis finansinės paramos administravimas ir kontrolė apibrėžtis Pirkimas, kurio dalykas yra prekės, jų nuoma, finansinė ar veiklos nuoma, numatant tas prekes įsigyti ar to nenumatant, taip pat perkamų prekių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • komercinis ginčas — statusas Aprobuotas sritis civilinė teisė ir procesas apibrėžtis Bet koks šalių nesutarimas dėl fakto ar (ir) teisės klausimų, kilęs iš sutartinių ar nesutartinių teisinių santykių, įskaitant prekių ar paslaugų tiekimą, distribuciją, komercinį… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”